Меню
Ваш кошик

Плінтус дюрополімерний Arbiton Integra 80 мм

Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 01 Білий виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підійде для підло..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 03 Ясень сніжний виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підійде д..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 04 Ясень північний виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підійде..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 05 Дуб сіті виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підійде д..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 06 Ясень Аляска виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підій..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 07 Дуб Алабама виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підійд..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 08 Дуб Невада виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підійде..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 10 Дуб Кольвадос виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально піді..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 11 Дуб Перський виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підій..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 14 Дуб Орегон виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підійде..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 17 Горіх темний виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підій..
315.00 грн./шт
Бренд: Arbiton
Плінтус Arbiton Integra 18 Дуб Лофт виготовлений з екологічно чистого та безпечного матеріалу - дюрополімер, який на багато перевершує ПВХ за своїми екологічними показниками. Рельєфна структурована поверхня плінтуса Arbiton Integra повністю імітує структуру дерева і ідеально підійде д..
315.00 грн./шт
Показано від 1 до 12 з 13 (всього сторінок: 2)