Меню
Ваш кошик

Підкладка

Бренд: Arbiton
Arbiton Multiprotec 1000 cпеціалізована підкладка для теплої підлоги. Основні переваги:- найнижчий показник термічного опору- покращує акустіческій̆ комфорт- високий рівень поглинання шуму в приміщенні -для приміщень з високим рівнем прохідності- високий показник стійкості до навантажень&n..
175.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Arbiton Multiprotec Acoustic cпеціалізована підкладка для звукоізоляції підлоги. - покращує акустіческій̆ комфорт- високий рівень поглинання шуму в приміщенні-для приміщень з високим рівнем прохідності- високій̆ показник стійкості до навантажень-підкладка з інтегрірованной̆ пароізоляціонно..
190.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка Arbiton Multiprotec Vinyl Click 1.4 мм - cпеціалізована підкладка для замкових вінілових підлог. Основні переваги: -ідеально для теплої підлоги (теплоізоляція 0.008 m2K / W) -витримує до 40 тонн на м2 і зменшує навантаження на замок -забезпечує зниження шуму від ходьби ..
200.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка Arbiton Multiprotec Vinyl Click Hardlay 1.1 мм - cпеціалізована підкладка для замкових вінілових підлог. Основні переваги: -ідеально для теплої підлоги (теплоізоляція 0.004 m2K / W) -витримує до 50 тонн на м2 і зменшує навантаження на замок -забезпечує зниження шуму від..
200.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка Arbiton Optima Expert Aquastop 2мм рекомендується для теплих підлог. Характеризується дуже низьким коефіцієнтом теплового опору.Покращує акустичний комфорт - надаючи хороший рівень зниження шуму в приміщенні.2 в 1 - Aquastop паро-бар'єр і стрічка.Матеріал - PEHD&nb..
110.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка Arbiton Optima Thermo Aquastop 1,5мм рекомендується для теплих підлог. Характеризується дуже низьким коефіцієнтом теплового опору.Покращує акустичний комфорт - надаючи хороший рівень зниження шуму в приміщенні.2 в 1 - Aquastop паро-бар'єр і стрічка.Матеріал - PEHD ..
95.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка гармошка Arbiton Secura Aquastop Smart 2.2 мм XPS + пароізоляція + скотч - це матеріал, необхідний для усунення незначних нерівностей підстави, підвищення звуко- і теплоізолюючої здатності, а також для поглинання статичних і ударних навантажень.  Продається кратно упаковці 6 м2...
70.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка SECURA LVT Click Smart гармошка - призначена під вініловий замковий ламінат з перфорацією з екструдованого полістиролу. -cпеціальная підкладка під панелі LVT (Плитка ПВХ) з замковою системою (CLICK)-підкладка з системою ANTISLIP - спеціальн..
148.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка SECURA LVT Click Smart Easy N - призначена для вінілового замкового ламінату з перфорацією з екструдованого полістиролу. -спеціальна підкладка під панелі LVT (Плитка ПВХ) з замковою системою (CLICK)-для приміщень з великим трафіком - високий коефіціє..
110.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Arbiton Secura Max Aquastop Smart - прекрасно ізолює підлогу від холоду - найвищий рівень теплового опору.Покращений акустичний комфорт.Дуже високий рівень акустичної ізоляції2 в 1 - Aquastop паро-бар'єр і стрічка.Матеріал - XPS / PE Продається кратно упаковці 6 м2...
78.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Arbiton Secura Thermo - екструдований полістирол, можливість використання з системою підігріву підлоги, стійкий при навантаженнях (витримці при тиску 5 т / м2), що продовжить термін служби покриття для підлоги, поглинання звуку: 20 дБ, коефіцієнт теплопровідності 0,0215 Вт / м.кв , вирівнювання нері..
45.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка гармошка Arbiton SECURA Thermo Aquastop Smart 1.6мм XPS + пароізоляція + скотч - це матеріал, необхідний для усунення незначних нерівностей підстави, підвищення звуко і теплоізолюючої здатності, а також для поглинання статичних і ударних навантажень, ідеально підходить для укладання підлог..
70.00 грн./м2
Показано від 1 до 12 з 46 (всього сторінок: 4)