Меню
Ваш кошик

Підкладка

Бренд: Arbiton
Arbiton Multiprotec 1000 cпеціалізована підкладка для теплої підлоги. Основні переваги:- найнижчий показник термічного опору- покращує акустіческій̆ комфорт- високий рівень поглинання шуму в приміщенні -для приміщень з високим рівнем прохідності- високий показник стійкості до навантажень&n..
155.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Arbiton Multiprotec Acoustic cпеціалізована підкладка для звукоізоляції підлоги. - покращує акустіческій̆ комфорт- високий рівень поглинання шуму в приміщенні-для приміщень з високим рівнем прохідності- високій̆ показник стійкості до навантажень-підкладка з інтегрірованной̆ пароізоляціонно..
165.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка Arbiton Optima Expert Aquastop 2мм рекомендується для теплих підлог. Характеризується дуже низьким коефіцієнтом теплового опору.Покращує акустичний комфорт - надаючи хороший рівень зниження шуму в приміщенні.2 в 1 - Aquastop паро-бар'єр і стрічка.Матеріал - PEHD&nb..
110.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка Arbiton Optima Thermo Aquastop 1,5мм рекомендується для теплих підлог. Характеризується дуже низьким коефіцієнтом теплового опору.Покращує акустичний комфорт - надаючи хороший рівень зниження шуму в приміщенні.2 в 1 - Aquastop паро-бар'єр і стрічка.Матеріал - PEHD ..
95.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка гармошка Arbiton Secura Aquastop Smart 2.2 мм XPS + пароізоляція + скотч - це матеріал, необхідний для усунення незначних нерівностей підстави, підвищення звуко- і теплоізолюючої здатності, а також для поглинання статичних і ударних навантажень.  Продається кратно упаковці 6 м2...
68.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка SECURA LVT Click Smart гармошка - призначена під вініловий замковий ламінат з перфорацією з екструдованого полістиролу. -cпеціальная підкладка під панелі LVT (Плитка ПВХ) з замковою системою (CLICK)-підкладка з системою ANTISLIP - спеціальн..
148.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка SECURA LVT Click Smart Easy N - призначена для вінілового замкового ламінату з перфорацією з екструдованого полістиролу. -спеціальна підкладка під панелі LVT (Плитка ПВХ) з замковою системою (CLICK)-для приміщень з великим трафіком - високий коефіціє..
107.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка SECURA LVT Fastlay Smart - підкладка для клеєвої пвх-плитки (LVT Dryback) забезпечує швидке укладання без використання клею. Її поверхня покрита спеціальним клеєм, посиленим поліефірної сіткою, завдяки чому можна коригувати розташування панелей LVT до 30 хвилин після приклею..
190.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка плита Arbiton Secura Max 3 мм XPS - це матеріал, необхідний для усунення незначних нерівностей підстави, підвищення звуко та теплоізолюючої здатності, а також для поглинання статичних і ударних навантажень. Продається кратно упаковці 6 м2...
50.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Arbiton Secura Max Aquastop Smart - прекрасно ізолює підлогу від холоду - найвищий рівень теплового опору.Покращений акустичний комфорт.Дуже високий рівень акустичної ізоляції2 в 1 - Aquastop паро-бар'єр і стрічка.Матеріал - XPS / PE Продається кратно упаковці 6 м2...
78.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Arbiton Secura Thermo - екструдований полістирол, можливість використання з системою підігріву підлоги, стійкий при навантаженнях (витримці при тиску 5 т / м2), що продовжить термін служби покриття для підлоги, поглинання звуку: 20 дБ, коефіцієнт теплопровідності 0,0215 Вт / м.кв , вирівнювання нері..
35.00 грн./м2
Бренд: Arbiton
Підкладка гармошка Arbiton SECURA Thermo Aquastop Smart 1.6мм XPS + пароізоляція + скотч - це матеріал, необхідний для усунення незначних нерівностей підстави, підвищення звуко і теплоізолюючої здатності, а також для поглинання статичних і ударних навантажень, ідеально підходить для укладання підлог..
68.00 грн./м2
Показано від 1 до 12 з 40 (всього сторінок: 4)