Меню
Ваш кошик

Dollken

Бренд: Dollken
Підкладка Dollken LVT MULTI GRIP 1.5 мм- підкладка під вінілові покриття для підлоги, з протиковзкими і звукоізоляційними властивостями. Підкладка Dollken LVT Multi Grip 1.5 мм для вінілової підлоги виготовлена ​​зі спеціального біополіуретанового матеріалу, що складається на 90% з натуральних ..
200.00 грн./м2
Бренд: Dollken
Підкладка для теплої підлоги Dollken LVT Multi Pro 1,8 мм Dollken LVT Multi Pro 1.8 мм є підкладкою високої щільності, що складається на 93% з натуральних матеріалів і поліуретанових сполучних, що утворюють пароізоляційний шар. Підкладка з високою звукоізоляцією створена для підлоги та паркету,..
185.00 грн./м2
Бренд: Dollken
Підкладка Dollken 2 мм виконана з екструдованого пінополістиролу (XPS) використовується під ламінат та паркетну дошку при укладанні плаваючим способом. Запобігає поширенню грибків і плісняви. Підкладку Dollken можна використовувати з усіма системами підігріву підлоги. Підкладка Dollken має теплозвук..
45.00 грн./м2
Бренд: Dollken
Підкладка Dollken 3 мм виконана з екструдованого пінополістиролу (XPS) використовується під ламінат та паркетну дошку при укладанні плаваючим способом. Запобігає поширенню грибків і плісняви. Підкладку Dollken можна використовувати з усіма системами підігріву підлоги. Підкладка Dollken має теплозвук..
48.00 грн./м2
Бренд: Dollken
Підкладка Dollken 5 мм виконана з екструдованого пінополістиролу (XPS) використовується під ламінат та паркетну дошку при укладанні плаваючим способом. Запобігає поширенню грибків і плісняви. Підкладку Dollken можна використовувати з усіма системами підігріву підлоги. Підкладка Dollken має теплозвук..
50.00 грн./м2
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)