Меню
Ваш кошик

DomCabinet

Підкладка DomCabinet 4.5мм (тиха хода)
Нет в наличии
Бренд: DomCabinet
Підкладка DomCabinet 4.5 мм (тиха хода) - ізоляційна плита 590х790 мм, виготовлена ​​на основі деревини хвойних порід. Даний матеріал використовується для компенсації незначної нерівності підлоги перед укладанням підлогового покриття, а також для додаткової тепло і шумоізоляції приміщення. ..
75.00 грн./м2
Підкладка DomCabinet 5мм (тиха хода)
Нет в наличии
Бренд: DomCabinet
Підкладка DomCabinet 5 мм (тиха хода) - ізоляційна плита 590х790 мм, виготовлена ​​на основі деревини хвойних порід. Даний матеріал використовується для компенсації незначної нерівності підлоги перед укладанням підлогового покриття, а також для додаткової тепло і шумоізоляції приміщення. О..
80.00 грн./м2
Підкладка DomCabinet 7мм (тиха хода)
Нет в наличии
Бренд: DomCabinet
Підкладка DomCabinet 7 мм (тиха хода) - ізоляційна плита 590х790 мм, виготовлена ​​на основі деревини хвойних порід. Даний матеріал використовується для компенсації незначної нерівності підлоги перед укладанням підлогового покриття, а також для додаткової тепло і шумоізоляції приміщення. О..
85.00 грн./м2
Підкладка DomCabinet 8 мм (тиха хода)
Нет в наличии
Бренд: DomCabinet
Підкладка DomCabinet 8 мм (тиха хода) - ізоляційна плита 590х790 мм, виготовлена ​​на основі деревини хвойних порід. Даний матеріал використовується для компенсації незначної нерівності підлоги перед укладанням підлогового покриття, а також для додаткової тепло і шумоізоляції приміщення. О..
95.00 грн./м2
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)