Меню
Ваш кошик

Krono Original

Бренд: Krono Original
Навіщо, потрібен герметик Click Guard? Герметик для ламінату Click Guard, захищає замки ламінату та паркетної дошки від попадання води. Як відомо ламіноване покриття можна протирати тільки добре віджатою вологою ганчіркою. Але часто в побуті ми не надаємо значення цього простого правила і ..
170.00 грн./шт
Бренд: Krono Original
Особливо витривалі підлоги у високій якості – для комерційного використання.Гарні приміщення заслуговують на красиву підлогу. З Ламінат Krono Original Floordreams Vario 5541 Дуб Бедрок приміщення засяють у новому світлі. Даний формат – це правильний вибір для комерційних приміщень, де потр..
540.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Особливо витривалі підлоги у високій якості – для комерційного використання.Гарні приміщення заслуговують на красиву підлогу. З Ламінат Krono Original Floordreams Vario 5542 Дуб Болдер приміщення засяють у новому світлі. Даний формат – це правильний вибір для комерційних приміщень, де..
540.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Особливо витривалі підлоги у високій якості – для комерційного використання.Гарні приміщення заслуговують на красиву підлогу. З Ламінат Krono Original Floordreams Vario 8630 Дуб Аспен приміщення засяють у новому світлі. Даний формат – це правильний вибір для комерційних приміщень, де ..
540.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Особливо витривалі підлоги у високій якості – для комерційного використання.Гарні приміщення заслуговують на красиву підлогу. З Ламінат Krono Original Floordreams Vario 8633 Дуб Графський приміщення засяють у новому світлі. Даний формат – це правильний вибір для комерційних приміщень,..
540.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Особливо витривалі підлоги у високій якості – для комерційного використання.Гарні приміщення заслуговують на красиву підлогу. З Ламінат Krono Original Floordreams Vario 8634 Дуб Білий Вапняний приміщення засяють у новому світлі. Даний формат – це правильний вибір для комерційних примі..
540.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Особливо витривалі підлоги у високій якості – для комерційного використання.Гарні приміщення заслуговують на красиву підлогу. З Ламінат Krono Original Floordreams Vario K336 Дуб Айсберг приміщення засяють у новому світлі. Даний формат – це правильний вибір для комерційних приміщень, д..
540.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Особливо витривалі підлоги у високій якості – для комерційного використання.Гарні приміщення заслуговують на красиву підлогу. З Ламінат Krono Original Floordreams Vario K375 Дуб Томагавк приміщення засяють у новому світлі. Даний формат – це правильний вибір для комерційних приміщень, ..
540.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Ламінат Krono original Sublime Vario Дуб Крафт Білий K001 відображає всі переваги натурального дерева - унікальний дизайн і оригінальну поверхню або структуру Rustic Finish. Кожна дошка, підкреслена чотиристороннім скосом, передає автентичний зовнішній вигляд натуральних дощок. Однак Sublime Vario н..
610.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Ламінат Krono original Sublime Vario Дуб Розенберг 5341 відображає всі переваги натурального дерева - унікальний дизайн і оригінальну поверхню або структуру Rustic Finish. Кожна дошка, підкреслена чотиристороннім скосом, передає автентичний зовнішній вигляд натуральних дощок. Однак Sublime Vari..
610.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Ламінат Super Natural Classic 5541 Дуб Бедрок відкриває нову зміну в поверхні та структурі і тому практично не відрізняється від натуральної дерев'яної підлоги. Матова поверхня зі злегка мерехтливими синхронними порами ідеально відтворює високоякісну деревину. Ця підлога надає Вашому приміщенню..
530.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Ламінат Super Natural Classic 5542 Дуб Валун відкриває нову зміну в поверхні та структурі і тому практично не відрізняється від натуральної дерев'яної підлоги. Матова поверхня зі злегка мерехтливими синхронними порами ідеально відтворює високоякісну деревину. Ця підлога надає Вашому приміщенню ..
530.00 грн./м2
Показано від 1 до 12 з 61 (всього сторінок: 6)