Меню
Ваш кошик

Krono Original

Бренд: Krono Original
Навіщо, потрібен герметик Click Guard? Герметик для ламінату Click Guard, захищає замки ламінату та паркетної дошки від попадання води. Як відомо ламіноване покриття можна протирати тільки добре віджатою вологою ганчіркою. Але часто в побуті ми не надаємо значення цього простого правила і ..
170.00 грн./шт
Бренд: Krono Original
Ламінат Krono original Sublime Vario Дуб Крафт Білий K001 відображає всі переваги натурального дерева - унікальний дизайн і оригінальну поверхню або структуру Rustic Finish. Кожна дошка, підкреслена чотиристороннім скосом, передає автентичний зовнішній вигляд натуральних дощок. Однак Sublime Vario н..
420.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Ламінат Krono original Sublime Vario Дуб Розенберг 5341 відображає всі переваги натурального дерева - унікальний дизайн і оригінальну поверхню або структуру Rustic Finish. Кожна дошка, підкреслена чотиристороннім скосом, передає автентичний зовнішній вигляд натуральних дощок. Однак Sublime Vari..
420.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Вам не потрібно турбуватися про свою підлогу, адже Ламінат Krono Original Supreme Vario Дуб Табак 8168 витримає все. Різноманітний дизайн, чотиристороння V-образна канавка і структури, що підкреслюють текстуру,  -лише частина відмінних рис колекції. У поєднанн..
430.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Вам не потрібно турбуватися про свою підлогу, адже Ламінат Krono Original Supreme Vario Дуб Еурус K406 витримає все. Різноманітний дизайн, чотиристороння V-образна канавка і структури, що підкреслюють текстуру,  -лише частина відмінних рис колекції. У поєднанні з н..
430.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Вам не потрібно турбуватися про свою підлогу, адже Ламінат Krono Original Supreme Vario Дуб Крафт Золотий K003 витримає все. Різноманітний дизайн, чотиристороння V-образна канавка і структури, що підкреслюють текстуру,  -лише частина відмінних рис колекції. У поєдн..
430.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Вам не потрібно турбуватися про свою підлогу, адже Ламінат Krono Original Supreme Vario Дуб Польський 8169 витримає все. Різноманітний дизайн, чотиристороння V-образна канавка і структури, що підкреслюють текстуру,  -лише частина відмінних рис колекції. У поєд..
430.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Вам не потрібно турбуватися про свою підлогу, адже Ламінат Krono Original Supreme Vario Дуб Скайдав K396 витримає все. Різноманітний дизайн, чотиристороння V-образна канавка і структури, що підкреслюють текстуру,  -лише частина відмінних рис колекції. У поєдна..
430.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Вам не потрібно турбуватися про свою підлогу, адже Ламінат Krono Original Supreme Vario Дуб Сонячний K405 витримає все. Різноманітний дизайн, чотиристороння V-образна канавка і структури, що підкреслюють текстуру,  -лише частина відмінних рис колекції. У поєдн..
430.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Ламінат Krono Original Variostep Classic Дуб Альпійський 8199 привабливий завдяки не тільки високій якості і найпростішому укладанні, але і скошеної кромці панелі, яка передає дивовижний шарм справжньої дерев'яноїпідлоги. Такі шви відтворюють ефект дерев'яних&..
356.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Ламінат Krono Original Variostep Classic Дуб Атлас K031 привабливий завдяки не тільки високій якості і найпростішому укладанні, але і скошеної кромці панелі, яка передає дивовижний шарм справжньої дерев'яноїпідлоги. Такі шви відтворюють ефект дерев'яних п..
356.00 грн./м2
Бренд: Krono Original
Ламінат Krono Original Variostep Classic Дуб Вандерленд K278 привабливий завдяки не тільки високій якості і найпростішому укладанні, але і скошеної кромці панелі, яка передає дивовижний шарм справжньої дерев'яноїпідлоги. Такі шви відтворюють ефект дерев'яних&n..
346.00 грн./м2
Показано від 1 до 12 з 19 (всього сторінок: 2)