Меню
Ваш кошик

Бельгійський

Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Chateau Charme Black - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищеною воло..
990.00 грн./м2
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Chateau Charme Натуральний Світлий - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщення..
990.00 грн./м2
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Chateau Chestnut White - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищен..
990.00 грн./м2
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Chateau Java Brown - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологі..
990.00 грн./м2
Ламінат Berry Alloc Chateau Java Light Grey Ламінат Berry Alloc Chateau Java Light Grey
Новинка Хіт
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Chateau Java Light Grey - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвище..
990.00 грн./м2
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Chateau Java Natural - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищеною..
990.00 грн./м2
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Merbau Brown - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю. А..
990.00 грн./м2
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Teak Brown - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю. Абс..
990.00 грн./м2
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Texas Grey - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю..
990.00 грн./м2
Бренд: Berry Alloc
Бельгійський ламінат Berry Alloc Texas Light Brown - якісне, красиве та надійне підлогове покриття. Ламінована підлога Berry Alloc має ряд переваг. Вони характеризуються високою зносостійкістю та надійністю, відмінною вологостійкістю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищеною во..
990.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Hydro Гальковий В'яз 00623 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають в..
730.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Hydro Дуб Білий Пантін 00612 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають..
730.00 грн./м2
Показано від 1 до 12 з 55 (всього сторінок: 5)