Меню
Ваш кошик

Lg Hausys

Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DTT 6243 Бетон, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шкільні та д..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DTT 6244 Бетон, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шкільні та д..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 1227 Водяний Дуб, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шкільн..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 2361 Сосна крашена молочна, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові цент..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 2367 Сосна крашена чорна, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 2369 Сланець світлий, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шк..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 2370 Сланець темний, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шкі..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 2516 Шталійский Дуб, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шкі..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 2581 Шрландський Дуб, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шк..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 5713 Сосна Коричнева, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шк..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW 5733 Старовинна Сосна, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, ш..
530.00 грн./м2
Бренд: Lg Hausys
Кварц-вінілова плитка LG Decotile DTS 2245 Мрамор темний, ПВХ або LVT (ЛВТ) плитка LG (ЛЖ) Decotile (Декотайл) - це сучасне та інноваційне покриття для підлоги. Область застосування найширша, від житлових приміщень, до комерційних з високим ступенем прохідності (офіси, магазини, торгові центри, шкіл..
530.00 грн./м2
Показано від 1 до 12 з 28 (всього сторінок: 3)