Меню
Ваша корзина

Ламінат Excellent by Balterio (Бельгія)

Excellent by Balterio – якісний ламінат з Європи

Виробник Excellent by Balterio зовсім недавно фігурує на ринку ламінату, але за цей час встигла зарекомендувати себе як компанія, на якість продукції якої можна покластися. Стиль ламінату даної компанії поєднує в собі кілька сучасних тенденцій відразу, за рахунок чого він є не тільки інноваційним з точки зору дизайну, але і оригінальним на зовнішній вигляд. Такий ламінат підійде в будь-яке приміщення, а також стане гідною прикрасою вашого інтер'єру.

Чому обирають ламінат Excellent by Balterio

• метод тиснення підвищеної точності, розроблений компанією, дозволяє створити відмінний малюнок, який не тількисприймається візуально, як на інших підлогових покриттях, а й відчуватися дотиком;

• замки Excellent by Balterio - це високоякісні і надійні механізми, які не виходять з ладу через пару місяців і не створюють масудуже неприємних звуків при фізичному впливі. При правильному укладанні такої підлоги ламінат прослужить вам не один рік;

• величезний асортимент кольорів і варіантів обробки. Завдяки можливості вибрати будь-який колір, продукція Excellent by Balterio користується величезною популярністю при строренні сучасних інтер'єрів, де необхідно підкреслити або виділити потрібні частини;

• ламінат Excellent by Balterio не вимагає особливого догляду і застосування спеціальних засобів для чищення. Все, що необхідно для його миття, - це вода і добре вичавленна ганчірка;

• ламінат Excelent by Balterio повністю імітує натуральний паркет і зовсім не відрізняється на вигляд, що відмінно його позиціонує на ринку.

Варто зауважити, що продукція даної компанії коштує на порядок нижче, ніж товари у аналогічних європейських виробників - це ще один плюс такої великої популярності цього ламінату. Ламінат Excellent by Balterio не примхливий, він відмінно переносить великі перепади температур, тому може використовуватися в якості поверхні навіть на дачах, де відсутнє опалення взимку. Ламінат не стирається з часом і не втрачає свого зовнішнього вигляду.

Інтернет-магазин MyFloor пропонує великий асортимент продукції Excellent by Balterio за найдоступнішими цінами, які вас неодмінно порадують! З усіх питань ви можете звертатися за контактними номерами, і ми з радістю вас вислухаємо і відповімо!

Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Береза Натуральная 00621 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Баррик 00396 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочного дер..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Баррик 00522 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочног..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб белый 00612 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочного дере..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Жемчужный 00354 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочного ..
358.00 грн./м2 399.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Имбирный 00440 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочного д..
358.00 грн./м2 399.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Кромвель 00439 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочного д..
358.00 грн./м2 399.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Липика 00429 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочног..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Магадан Природный 00607 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид п..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Макадамия 00431 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид проч..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Мокасин 00449 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочно..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгийский Ламинат Excellent by Balterio Дуб Морозный 00516 это качественное напольное покрытие, которое применяется для декорирования полов как в жилых, так и общественных помещениях. Планки шире, чем планки стандартного формата. За счёт текстуры естественных материалов планки имеют вид прочного д..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Показано с 1 по 12 из 23 (всего 2 страниц)