Меню
Ваш кошик

Ламінат Excellent by Balterio (Бельгія)

Excellent by Balterio – якісний ламінат з Європи

Виробник Excellent by Balterio зовсім недавно фігурує на ринку ламінату, але за цей час встигла зарекомендувати себе як компанія, на якість продукції якої можна покластися. Стиль ламінату даної компанії поєднує в собі кілька сучасних тенденцій відразу, за рахунок чого він є не тільки інноваційним з точки зору дизайну, але і оригінальним на зовнішній вигляд. Такий ламінат підійде в будь-яке приміщення, а також стане гідною прикрасою вашого інтер'єру.

Чому обирають ламінат Excellent by Balterio

• метод тиснення підвищеної точності, розроблений компанією, дозволяє створити відмінний малюнок, який не тількисприймається візуально, як на інших підлогових покриттях, а й відчуватися дотиком;

• замки Excellent by Balterio - це високоякісні і надійні механізми, які не виходять з ладу через пару місяців і не створюють масудуже неприємних звуків при фізичному впливі. При правильному укладанні такої підлоги ламінат прослужить вам не один рік;

• величезний асортимент кольорів і варіантів обробки. Завдяки можливості вибрати будь-який колір, продукція Excellent by Balterio користується величезною популярністю при строренні сучасних інтер'єрів, де необхідно підкреслити або виділити потрібні частини;

• ламінат Excellent by Balterio не вимагає особливого догляду і застосування спеціальних засобів для чищення. Все, що необхідно для його миття, - це вода і добре вичавленна ганчірка;

• ламінат Excelent by Balterio повністю імітує натуральний паркет і зовсім не відрізняється на вигляд, що відмінно його позиціонує на ринку.

Варто зауважити, що продукція даної компанії коштує на порядок нижче, ніж товари у аналогічних європейських виробників - це ще один плюс такої великої популярності цього ламінату. Ламінат Excellent by Balterio не примхливий, він відмінно переносить великі перепади температур, тому може використовуватися в якості поверхні навіть на дачах, де відсутнє опалення взимку. Ламінат не стирається з часом і не втрачає свого зовнішнього вигляду.

Інтернет-магазин MyFloor пропонує великий асортимент продукції Excellent by Balterio за найдоступнішими цінами, які вас неодмінно порадують! З усіх питань ви можете звертатися за контактними номерами, і ми з радістю вас вислухаємо і відповімо!

Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Береза Натуральна 00621 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд мі..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Горіх Буффало 00641 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд міцног..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Імбирний 00440 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд міцного..
358.00 грн./м2 399.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб білий 00612 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд ..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Баррік 00396 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Баррік 00522 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд міцного д..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Кромвель 00439 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд міцного..
358.00 грн./м2 399.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Липіка 00429 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд міцного д..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Магадан Природній 00607 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалі..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Макадамія 00431 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигляд міцног..
510.00 грн./м2 579.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Мокасин 00449 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигля..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Бренд: Excellent by Balterio
Бельгійський Ламінат Excellent by Balterio Дуб Морозний 00516 це якісне підлогове покриття, яке застосовується для декорування підлог як в житлових, так і громадських приміщеннях. Планки ширше, ніж планки стандартного формату. За рахунок текстури природних матеріалів планки мають вигл..
405.00 грн./м2 449.00 грн./м2
Показано від 1 до 12 з 23 (всього сторінок: 2)