Меню
Ваш кошик

Varioclic

Бренд: Varioclic
Ламінат Varioclic Havana колекція Extensive - це європейський ламінат 33 класу, ступінь зносостійкості АС5. Товщина 8 мм. 4-х стороння фаска. Замок Click xpress. Ламінат VarioClic Extensive - підходить для всіх житлових приміщення з високим ступенем навантаження; для комерційних та гр..
490.00 грн./м2
Бренд: Varioclic
Ламінат Varioclic Kartepe колекція Extensive - це європейський ламінат 33 класу, ступінь зносостійкості АС5. Товщина 8 мм. 4-х стороння фаска. Замок Click xpress. Ламінат VarioClic Extensive - підходить для всіх житлових приміщення з високим ступенем навантаження; для комерційних та г..
490.00 грн./м2
Бренд: Varioclic
Ламінат Varioclic Manila колекція Extensive - це європейський ламінат 33 класу, ступінь зносостійкості АС5. Товщина 8 мм. 4-х стороння фаска. Замок Click xpress. Ламінат VarioClic Extensive - підходить для всіх житлових приміщення з високим ступенем навантаження; для комерційних та гр..
490.00 грн./м2
Бренд: Varioclic
Ламінат Varioclic Sorento колекція Extensive - це європейський ламінат 33 класу, ступінь зносостійкості АС5. Товщина 8 мм. 4-х стороння фаска. Замок Click xpress. Ламінат VarioClic Extensive - підходить для всіх житлових приміщення з високим ступенем навантаження; для комерційних та г..
490.00 грн./м2
Бренд: Varioclic
Ламінат Varioclic Turkana колекція Extensive - це європейський ламінат 33 класу, ступінь зносостійкості АС5. Товщина 8 мм. 4-х стороння фаска. Замок Click xpress. Ламінат VarioClic Extensive - підходить для всіх житлових приміщення з високим ступенем навантаження; для комерційних та г..
490.00 грн./м2
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)